SAP Inside Track Ankara 2012 Sunumum

Uzun zamandır gidemediğimiz Ankara’ya, bir vesile olan ve her sene  İstanbul ve Ankara olarak 2 kez yapılan SAP Inside Track Topluluk Etkinliğine katılmaya karar vermiştim. Bu vesile ile uzun zamandır görüşemediğimiz bir aile dostumuzu da yeni evlerinde ziyaret etme fırsatı yakalamış olduk.

Ece için unutulmaz bir haftasonu oldu. İstanbul dönüşü otobüste çok mutlu idi.

SAP Inside Track Ankara 2012 etkinliği için, vizyona yeni giren SAP HANA, Sybase Çözümleri gibi yeni ürünlerin, biz Teknoloji Danışmanlarının hayatında neleri değiştirdiğini gözler önüne sermeyi konu başlığı olarak seçtim.

1999 yılında girdiğim bu SAP dünyasında, o günden bu güne, SAP Altyapılarının Dünü-Bugünü-Yarını’nı özetleyen bir sunum hazırladım.

Sunumu aşağıda görebilirsiniz.

 

Uzun zamandır gidemediğimiz Ankara’ya, bir vesile olan ve her sene  İstanbul ve Ankara olarak 2 kez yapılan SAP Inside Track Topluluk Etkinliğine katılmaya karar vermiştim. Bu vesile ile uzun zamandır görüşemediğimiz bir aile dostumuzu da yeni evlerinde ziyaret etme fırsatı yakalamış olduk. Ece için unutulmaz bir haftasonu oldu. İstanbul dönüşü otobüste çok mutlu idi. SAP…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir