Yan sütun

Acaba noldu o disk?

Bugün, okul koridorlarında tatlı ve heyecanlı bir telaş var. Herkes, aylardır üzerinde çalıştığı bitirme projesini teslim edebilmek, kabul alabilmek ve nihayetinde mezun olabilmek için çok çalıştı ve hazırlandı. Veya az çalıştı ve çok hazırlandı. Kafalarda 2-3 düşünce var. 1. Bugün, mezun olup olamayacağım belli olacak 2. Buraya kadar gelmişiz, uğraşmışız, herhalde bırakacak halleri yoktur ya…

devam et
Yorum yapılmamış

Herşey duygusal…

Yerli ve yabancı diziler eskiden sayıca ve çeşitce az olunca muhtemelen reyting sıkıntısı yaşamıyorlardı. Bizde Perihan Abla, Süper Baba, Bizimkiler, Mahallenin Muhtarları, onlarda Cosby Ailesi, Alf, Kara Şimşek, reyting korkusu olmadan çekilen ve yayınlanan dizilerdi.

devam et
Yorum yapılmamış

2012 Kitap Okumalarım

Şir, Sami Paşazade Sezai Rumuz-ul Edeb, Sami Paşazade Sezai İclal, Sami Paşazade Sezai Celaleddin Harzemşah, Namık Kemal Bir Yazın Tarihi, Halit Ziya Uşaklıgil Onu Beklerken, Halit Ziya Uşaklıgil İhtiyar Dost, Halit Ziya Uşaklıgil Menekşe, Mehmet Rauf Böğürtlen, Mehmet Rauf Bir Aşkın Tarihi, Mehmet Rauf Bir Zambak Hikayesi, Mehmet Rauf Karanfil ve Yasemin, Mehmet Rauf Kan…

devam et
1 Yorum

Ece’nin Normal Kahvaltıya Geçişi

Kızımız, ARalık 2011 itibari ile Cici Bebeyi bırakıp normal kahvaltı yapmaya başladı.

devam et
Yorum yapılmamış

SAP Inside Track Istanbul 2011 Sunumum

SAP’nin kurumsal düzenlediği etkinliklere ilave olarak SAP Community Network (bildiğiniz SDN) bünyesindeki katılımcıların düzenlediği Inside Track etkinliklerinin geçen hafta 3.sü İstanbul SAP Türkiye ofisinde düzenlendi.

devam et
3 yorum

SAP TDMS ve Shazam

Ne alaka demeyin 2 gündür Türk Telekom’da SAP TDMS projesi için, Metrobüs mü? Otobüs mü? Yoksa araba mı? diye düşünürken, konforundan dolayı arabayı seçtim.

devam et
Yorum yapılmamış